ONLİNE BİLGİ HATTI: 0212 222 62 77

logo

Yaka kartları

»Personel yaka kartı

Kişinin resim, isim, soyisim ve kimlik bilgilerinin bulunduğu pvc karttır. Büyük ve küçük işletmelerde kullanılır. Dijital baskı tekniği ile baskı yapılıp 760 mikron kredi kartı yapısında üretilmektedir.

Proximity kart-Mifare kart

» Proximity kart

Hastaneler, yemekhaneler, spor salonları, kurumlar ve diğer kontrollü geçiş sistemi gerektiren yerlerde kişi takip ve aktivite işlemi için kullanılmaktadır. Adet hacmine göre ofset ya da dijital baskı ile üretilmektedir.

Fatura kartları

» Fatura kartı

Büyük ya da küçük işletmelerin fatura bilgilerinin bulunduğu karttır. Dijital baskı tekniği ile üretilip kredi kartı yapısında olmaktadır. Düşük adetlerde üretim yapılmaktadır.

Yaka isimlikleri

» Yaka isimliği

Mıknatıslı ve iğneli olarak yakanıza takabileceğiniz yaka isimlikleri serigraf baskılı olarak verilen renk değerlerine göre üretilmektedir. isimlik yeri sayesinde bir yaka isimliğini farklı isimler için kullanabilirsiniz.

Baskılı plastik kart

» Mayetik bantlı pastik kart

Marketler, mağazalar, alış-veriş merkezleri ve diğer işletmelerde müşteri takip ve sadakat kartı olarak kullanılmaktadır. Genellikle yüksek adetler için üretilir ve ofset baskı tekniği kullanıarak yapılır.

Özel ebat kartlar

» Baskılı özel ebat kartlar

Özel ebat kartlar genellikle organizasyon, toplantılar, seminer ve diğer aktiviteler için kullanılmaktadır. İstenilen ölçülere göre kişiselleştirme yapılarak üretilebilmektedir. Genenllikle baskılı boyun askı ipi ile birlikte kullanılır.


 

 

Plastik kart üretimi

plastik kart, pvc kart

Özel ebat pvc kart üretimi

Özel ebat pvc kart üretimi birebir kredi kartı kalınlığında yapılıp istenilen ölçülere göre çift yüz baskı, tek yüz baskı, barkod baskılı, pesonel isim ve resim bilgileri, seri numara, şirket ünvanı vb. gibi bilgiler içerebilmektedir.

    Proximity-Mifare kart üretimi

    Güvenli geçiş ve ödeme sitemlerinde kullanılır. Herhangi bir temas olmaksızın belli bir mesafeden algılanır. Bu tür kartlarda adet hacmine göre farklı baskı yöntemleri uygulanabilmektedir. Kart yazıcısı, ofset baskı ve dijital baskılı olarak üretilmektedir. Kartın üzerinde istenilen bilgilere göre kişiselleştirme yapılabilmektedir.

Plastik kart ek işlemleri

Plastik kartlar kullanım yerine göre farklı özelliklerde isteğe ve amaca uygun şekilde üretilmektedir.

Örnek olarak, market ya da alışveriş merkezlerinde indirim kartı olarak kullanılan baskılı pvc kartlarda genellikle müşteriyi sisteme tanıtıcak bir ek özellik mevcuttur. Bu tür kartlar manyetik bantlı, barkod baskılı, kabartma numaralı ya da seri numaralı olarak plastik kartın üstüne ek işlem olarak istenilen özelliğe göre üretilebilmektedir.

Şirket bünyesinde bulunan bir plastik kart yazıcısı ile kart kişiselleştirmesini yapıp müşterilerinize kartını anında teslim edebilisiniz.

 

Plstik kart çeşitleri

Barkodlu kart / Manyetik bantlı kart / kabartma numaralı pvc kart

Barkodlu kart: İnceli kalınlı paralel çizgilerden ve bu çizgilerin arasındaki boşluklardan meydana gelen sembole barkod denir. Bu çizgiler serisi optik okuyucular vasıtasıyla bilgisayar ortamına aktarılır. Bu sistem diğer kart sistemlerine göre daha ekonomik ve yaygındır. Barkodlu kartlar market ve alışveriş merkezlerinde sıkça kullanılmaktadır.

Manyetik bantlı kart: Kullanılacak veri kartın arka yüzeyinde bulunan manyetik bir şerit üzerine kodlanır. Bu sistem günümüzde otomatik para çekme makinalarında ve POS terminallerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kabartma yazılı kart: Bu kart sisteminde kart üzerinde bulunan isimler ve numaralar baskı ve ısı tekniği ile belirgin hale getirilir.